На Дрогобиччині планують реконструювати ще одне житло для ВПО за кошти міжнародних донорів —

Дрогобицький район Дрогобич Новини  На Дрогобиччині планують реконструювати ще одне житло для ВПО за кошти міжнародних донорів

На Дрогобиччині Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) хоче реконструювати для внутрішньо переміщених осіб ще одну нежитлову будівлю. Про це повідомили в Дрогобицькій військовій адміністрації.

УФСІ – державна неприбуткова організація, яка виконує проєкти Урядів європейських країн. З 2008 року УФСІ є виконавцем масштабного проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», грантові кошти на реалізацію якого дає Уряд Федеративної Республіки Німеччина.

У середу, 11 січня, начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк спільно з першим заступником Романом Шлярпом зустрілися з представниками Фонду, які працюють на західних теренах нашої країни. Вони вже розпочали свою роботу на Дрогобиччині.

Під час зустрічі представників УФСІ та керівництва Дрогобицької РВА

Зокрема УФСІ закуповує для ВПУ №19 дороговартісне обладнання для навчання майбутніх електрогазозварників, слюсарів, майстрів перукарського мистецтва тощо. Загальна вартість обладнання – 23 мільйони гривень. На даному етапі підписана угода та розроблена проектна документація.

Також Фонд хоче реконструювати одне з нежитлових приміщень під житло для переселенців у нашому районі. У пріоритеті місто Дрогобич, оскільки саме тут зосереджена найбільша кількість ВПО та є можливість їх подальшого працевлаштування. Як і у Стебнику, це має бути тимчасове житло для наших земляків.

«Під час зустрічі ми обговорили основні вимоги, передбачені донором, щодо відбору приміщення  під потенційне житло для ВПО. Серед основного – воно має бути виключно у комунальній власності територіальної громади. Після цього можна буде запускати механізм реалізації проєкту.

Сподіваюсь, що нам вдасться облаштувати для наших земляків, яких у районі 35 тисяч,  ще один будинок для проживання. Підтримка міжнародних донорів у цьому напрямку є надважливою, бо це мільйонні витрати», — зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

Фото на заставці – ілюстративне, vikna.if.ua

Джерело