Кабмін затвердив нову ціну на електроенергію — ЗМІ

Фото: AP (архівне фото) Дуже ймовірно, що в Україні зростуть тарифи на електроенергію для населення

У Міненерго аргументували необхідність перегляду тарифу тим, що потрібні кошти на відновлення енергоінфраструктури після обстрілів Росії, стверджують джерела.

Уряд України прийняв рішення про підвищення тарифу на електроенергію для населення до 2,64 грн з 1 червня. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на джерала у Кабміні у вівторок, 30 травня.

«Галущенко (міністр енергетики Герман Галущенко – ред.) терміново з голосу вніс постанову про підвищення тарифів на електроенергію для населення. Тепер 2 грн. 64 коп. Рішення було підтримано урядом. Має запрацювати з 1 червня», – повідомило джерело.

У свою чергу РБК-Україна повідомляє, що Герман Галущенко аргументував необхідність перегляду тарифу тим, що державі потрібні кошти на відновлення енергетичної інфраструктури після обстрілів Росії.

Раніше стало відомо, що Нацкомісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) просила встановити трохи більший тариф – 2,88 гривень/кВт-год.

Нагадаємо, у квітні Кабмін знову відклав підвищення цін на електроенергію для населення ще принаймні на місяць – до кінця травня. Зараз населення платить 1,44 грн за кВт/год, якщо споживається менше 250 кВт/год на місяць та 1,68 грн за кВт/год, якщо споживається понад 250 кВт/год на місяць.

Джерело