Японець, який завжди хотів жити як собака, зумів здійснити свою мрію

Житель Японії, відомий в соцмережах під ніком Toco, зізнається, що завжди мріяв жити як тварина, інформує Ukr.Media.

Саме тому він звернувся у фірму що займається виробництвом різних костюмів і спецефектів, і замовив собі реалістичний наряд собаки породи колі. Дивак витратився на 15000 доларів, але справа того коштувала, і тепер чоловік отримав можливість пожити собачим життям, що він і демонструє користувачам Інтернету.

Фахівцям довелося ґрунтовно помучитися, адже будова тіла собаки сильно відрізняється від людської. Використовувалися численні фотографії колі, зняті з різних ракурсів. Також потрібно було збільшити пухнастість синтетичного хутра, щоб приховати оболонку костюма, і зробити пащу, що відкривається і закривається. Але через 40 днів ультрареалістичний наряд був готовий і надзвичайно обрадував покупця.

Історія Toco наробила чимало галасу в соцмережах, і люди в основному ставлять собі питання — а навіщо диваку потрібно було відчути себе твариною? Toco зізнався, що це важко пояснити. Втім, більшість користувачів сходяться на думці, що ексцентричність чоловіка не приносить нікому шкоди, так що він має повне право розгулювати в образі колі.

Джерело