У кожного народу є особливі традиції і звички, які важко зрозуміти. Але якось так вийшло, що саме зараз ми повинні позбавлятися від цих звичок, щоб бути більш схожими на європейців, інформує Ukr.Media.
Звичка мати пакет з пакетами
У жителів ряду країн вже давно увійшло в звичку ходити за покупками зі своїми сумками або забирати куплені продукти додому в картонних коробках, що залишилися після викладки товару. Але наші люди зберігають вдома улюблені пластикові пакети. Напевно, нереально знайти людину, у якої не було б знаменитого "пакета з пакетами".
Звичка одягатися красиво, щоб показати себе
Ця особливість найчастіше стосується саме прекрасної половини. Якщо ви були, наприклад, в Європі, зокрема північній, знаєте, як там поводяться дами. Вони одягаються так, як зручно, і рідко наносять макіяж, абсолютно не бажаючи нікого вражати. Причепуритися можуть до особливого випадку, але трапляється він далеко не кожен день. А тепер згадайте наших жінок. Наші панянки часом і в магазин вийти не можуть з волоссям не першої свіжості і без каблуків.
Зацикленість на прикметах
Наш народ досі залишається одним з тих, хто сильно зациклений на прикметах, і мало не кожен бачить різні знаки в житті. Починаючи від банальних забобонів на кшталт "Не свисти в квартирі, грошей не буде", закінчуючи підношеннями, щоб задобрити будинкового. Саме віра в прикмети і робить наш народ схожими з росіянами.
Самолікування
Поки заморські брати і сестри при перших ознаках застуди тут же біжать на прийом до лікаря, наші люди купують в аптеці ліки для самолікування. Не сказати, що ця звичка правильна, але вона є. Навчені досвідом, ми вже знаємо, що і як приймати при перших ознаках грипу та застуди. Та й народна медицина у нас все ще в пошані. Хто не дихав парою над картоплею? Взагалі, в сфері послуг наш народ часто діє за принципом "спочатку спробую сам, якщо не вийде — виклику професіонала".
Звичка багато готувати
Згадайте будь-яке типове застілля. Приходьте ви в гості, сідайте відзначати і бачите: салатики, гарячі страви, гарніри і закуски, десерти і багато ще всякого смачного. Кожна господиня вважає своїм обов'язком нагодувати візитерів смачно і ситно. Європейці, теж навчені гостинності і, якщо когось запрошують, виставляють частування, але зазвичай без такого фанатизму, як у нас.
Одержимість вищою освітою
Так було в СРСР, так і сьогодні: люди одержимі ідеєю здобути вищу освіту. Якось само собою поширилася думка, що вона характеризує людину з кращого боку, наділяє завзятістю, цілеспрямованістю і вмінням працювати. Далеко не завжди наявність диплома про вищу освіту — доказ умінь, але все одно наші люди досі вважають обов'язковим отримання його. У багатьох європейців підхід в корені інший.
Любов до походів в гості
Наша любов ходити в гості. Якщо в деяких країнах люди в більшості своїй — індивідуалісти і не люблять збиратися разом, тільки якщо мова не про якесь велике свято, наші обожнюють проводити час один з одним. Можна навіть сказати, що прийом гостей у себе — найважливіша частина нашого життя. Крім такого бажання до згуртування, європейців також дивує і традиція приходити не з "порожніми руками".
Відзначати Різдво 7 січня
Різдво в Україні багато років традиційно відзначали 7 січня. Проте тепер ми маємо відзначати це важливе свято разом із усією Європою — 25 грудня. Раніше вважалося, що 25 грудня святкують католики, а 7 січня — православні. Насправді дата святкування Різдва у всіх однакова, але використовуються різні календарі — григоріанський та юліанський.
Залиште відповідь