Індія спростила імпорт українського зерна

Фото: УЗА Індія спростила імпорт зерна з України Джерело: https://biz.censor.net/n3455537

Це дозволяє звільнити вітчизняних експортерів від сплати передбачених місцевим законодавством додаткових платежів (пені).

Індія спростила імпорт зерна з України. Про це повідомляє Держпродспоживслужба у вівторок, 14 листопада.

«За результатами проведених заходів та переговорів Міністерство сільського господарства і добробуту фермерів Індії включило Україну до переліку країн, які не обробляють зернові фумігантами з діючою речовиною метилбромід (СН3Br), про що посольство України в Республіці Індія проінформовало Держпродспоживслужбу», — йдеться у повідомленні.

Це дозволяє звільнити вітчизняних експортерів від сплати передбачених місцевим законодавством додаткових платежів (пені) та експортувати зернові вантажі за умови проведення знезараження препаратами на основі фосфіду алюмінію. Тепер українське зерно для експорту до Республіки Індія може бути знезаражене препаратами на основі фосфіду алюмінію.

Нагадаємо, за підсумками жовтня Україна експортувала 4,8 млн тонн агропродукції, що на 15% більше показника за вересень. Обсяги експорту зросли, попри проблеми з маршрутами через порти Дунаю, де зараз спостерігається традиційне сезонне мілководдя.

Також повідомлялося, що В ЄС запропонували купувати українське зерно для допомоги Близькому Сходу. З пропозицією поєднати допомогу нужденним на Близькому Сході з підтримкою України виступив глава Європейської ради Шарль Мішель.

Джерело