Які елементи зовнішності людини закладаються ще під час вагітності

Елементи зовнішності людини формуються залежно від багатьох факторів. Звичайно ж, на першому місці стоїть генетика, проте також є ще парочка моментів, про які знають не всі. Період виношування дитини впливає не тільки на її психіку в подальшому і базові аспекти здоров'я. Також він істотно впливає на деякі зовнішні параметри. Сьогодні поговоримо про декілька цікавих фактів, інформує Ukr.Media.

Період, коли малюк знаходиться в животі у матусі, по-справжньому чарівний. Це період повного захисту і неймовірно потужного зв'язку. В цей час з дитиною вже можна говорити. Вона звикає до голосу мами, тата і тих, з ким мама спілкується найчастіше. Звичайно ж, на дитину істотно впливає не тільки те, з ким мама спілкується, але і що вона в цілому робить.

Елементи зовнішності людини

Наприклад, шалено важливо, що матуся їсть. Вагітним жінкам завжди хочеться чогось такого, проте фахівці радять не налягати на солоденьке. На жаль, це може вплинути на вагу дитини. Схильність до повноти часто з'являється завдяки високому рівню цукру у мами в період виношування.

Також на вагу дитини гіпотетично може впливати вживання молока мамою. Чим більше кількість випитого молока в день, тим вище може бути вага у новонародженого. Можливо, варто трохи пригальмувати з цим продуктом тим жінкам, які аж надто захоплені ним.

А ось недовіра часом буває викликана вживанням кави. Кофеїн впливає на швидкість розвитку малюка і у любительок кави дітки часом народжуються зовсім крихітними. До речі, якщо ви не хочете, щоб у малюка була алергія на арахіс, а вона виникає досить часто, фахівці рекомендують час від часу балувати себе горішками. Звичайно ж, якщо у вас самої немає подібної алергії.

Неймовірно важливо приймати всі необхідні вітаміни і антиоксиданти. На жаль, на вагу і здоров'я дитини сильно впливає забруднення повітря. Чим воно вище, тим більше шансів у твоєї дитини народиться зовсім вже крихтою. Якщо є можливість провести частину вагітності ближче до природи, ці обов'язково варто скористатися!

Всі корисні речовини, які споживає мама, йдуть транзитом до її малюка. Ось, наприклад, на ріст волосся значно впливає висока кількість білка в раціоні. Його в принципі має бути більше, ніж вуглеводів і жирів. У яйцях, до речі, не тільки багато білка, але також пристойна кількість біотину. Він впливає на густоту волосся.

Також на вагу і зріст впливає кількість неймовірно важливого вітаміну D. Ми його зазвичай отримуємо з сонечком, а в холодну пору року багато хто приймає його у вигляді капсул. Є дослідження, які підтверджують, що діти, народжені влітку, трохи вище і важчі за своїх зимових однолітків.

Цікаві факти, чи не так? Звичайно, бувають всілякі винятки, це потрібно враховувати. Також кожній матусі варто в обов'язковому порядку спостерігатися у лікаря і консультуватися з ним з приводу всього, що її турбує. Якщо матуся в чомусь сумнівається, найкраще спитати про це у лікаря, щоб потім не хвилюватися зайвий раз.

Джерело