Як підбадьоритися, якщо немає кави — кращі альтернативи напою

Багато хто надає перевагу напоям з кофеїном, таким як кава або матчу, щоб позбутися від сонливості. Але іноді кофеїн не може бути правильним рішенням, особливо якщо ви відчуваєте себе занадто нервовим або неспокійним після його вживання. До того ж в нинішніх умовах не так легко знайти каву, інформує Ukr.Media.

Доброю новиною є те, що тонни трав'яних чаїв без кофеїну містять природні енергетичні сполуки, які можуть допомогти поліпшити вашу увагу і пильність. Трави складаються з багатих антиоксидантами фітохімічних речовин, які працюють синергетично, надаючи позитивний вплив на організм.

М'ятний чай

М'ятний чай — популярний чай для травлення. Але він також може допомогти поліпшити ваш настрій і когнітивні функції. Коли ви заварюєте м'ятний чай і відчуваєте прекрасні аромати, це поліпшує ясність розуму і приборкує втому.

Хоча конкретних досліджень м'ятного чаю не проводилося, було виявлено, що ефірні олії м'яти покращують пам'ять і підвищують пильність. В іншому дослідженні дослідники виявили, що капсули з маслом перцевої м'яти мали позитивний вплив на когнітивні функції, при цьому учасники відчували підвищену увагу під час когнітивного тестування.

Імбирний чай

Імбир — це зігріваюча трава, яка пропонує різні переваги для здоров'я, від заспокоєння розладу шлунка до зміцнення вашої імунної системи. Але також було показано, що екстракт імбиру покращує увагу і когнітивні здібності у деяких груп населення.

Багато в чому це пов'язано з тим, що імбир може допомогти поліпшити кровообіг в організмі, дозволяючи більшій кількості кисню надходити до наших тканин і поширювати кровотік по всьому тілу.

Оскільки більше кисню надходить у наше тіло і потрапляє в наші тканини, це може дати вам більше енергії.

Чай з мелісою

Чай з мелісою може допомогти поліпшити когнітивні здібності. В одному дослідженні учасники, які п'ють його, краще справлялися з комп'ютерними завданнями.

Чай з розмарином

Розмарин може допомогти підвищити когнітивні здібності та покращити пам'ять, увагу та пильність. Доведено, що розмарин допомагає поліпшити кровообіг, а його антиоксидантні властивості можуть допомогти нейтралізувати вільні радикали, які можуть пошкодити здорові клітини.

Чай з шавлією

Ця потужна трава може також підвищувати когнітивну активність і захищати від нейродегенеративних захворювань, таких як хвороба Альцгеймера або хвороба Паркінсона.

Шавлія — це рослина, що стимулює роботу мозку і здатна збільшити циркуляцію кисню по всьому тілу. Шавлія також досить широко використовується через її естрогенний ефект і може допомогти жінкам, які страждають від втоми, пов'язаної з менопаузою.

Джерело