Як зберігати продукти в холодильнику, щоб вони довше залишалися свіжими

Дотримуйтесь наступних простих правил, інформує Ukr.Media.

Зберігайте продукти в сухому стані

Невелика вологість — це добре для продуктів, але вогкість — це погано. Забагато вологи може сприяти цвілі або м'якості. Переконайтеся, що ви ретельно висушуєте все, перш ніж прибрати в холодильник.

Є кілька винятків з цього правила. Спаржа більше схожа на букет свіжих квітів: обріжте кінці, покладіть в стакан з водою і поставте в холодильник до готовності до вживання. Зелень теж любить вологу, але про неї нижче. Зберігання цілої моркви в закритому контейнері з водою збереже її твердість, те ж саме для половинок стебел селери. Міняйте воду кожні два-три дні.

Ізолюйте газоподібні продукти

Деякі фрукти і овочі, такі як яблука, стиглі банани, груші і картопля, виділяють газ під назвою етилен, який прискорює процес дозрівання інших фруктів і овочів. З цієї причини, якщо ви намагаєтеся продовжити термін життя продуктів, тримайте всіх якнайдалі від цих. Дайте бананам окреме місце, не зберігайте разом картоплю і цибулю, а яблука тримайте в спеціально відведеному місці.

Заморозивши

Помістіть продукти в морозилку! Дайте фруктам досягти бажаної стадії зрілості, потім очистить і, при необхідності, наріжте на шматочки і заморозьте в один шар на деку, застеленому пергаментом, до твердого стану. Заморожені шматочки і зберігайте в закривається пластиковому пакеті або контейнері для морозильної камери до 3 місяців. Ви захочете нарізати і бланшувати більшість овочів перед заморожуванням (пам'ятайте, що не все добре заморожується).

Розберіться з зеленню

Почніть з того, що промийте добре пучки з зеленню, далі не треба сильно струшувати воду — так мокрою і помістіть зелень у пластиковий пакет з застібкою та тримайте у холодильнику — з таким методом зберігання трави будуть як тільки з грядки близько двох тижнів. Але пам'ятайте — таким способом не слід зберігати базилік та зелену цибулю.

Також є альтернативний варіант — просто сухі пучки зелені помістіть у банку стеблами доверху і закрийте кришкою — тримайте також у холодильнику.

Джерело