«Хай небо буде мирним, а Україна чистою!»: як пройшов Всесвітній день прибирання на Стрийщині — Новини Стрий

Стрийщина активно долучилася до Всесвітнього дня прибирання, який цьогоріч проходив під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!»

Доєднавшись до Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine», молодь робила планету і свої громади чистішими. Про це розповіли у Стрийській РВА.

Зокрема, хлопці та дівчата Славської ТГ розповідають: «Менше ніж за дві години ми назбирали 30 мішків сміття. Перехожі зупинялися і дякували за те, що робимо таку важливу справу. А один добродій навіть залишив 200 гривень нам на каву, яка у прохолодну погоду зігріла і дуже смакувала». Подякувала прибиральникам і сама природа. Їм вдалося знайти кілька білих грибочків.

А Молодіжна рада при Ходорівській міській раді спільно з членкинями ГО «Союз Українок Ходорівщини» організували прибирання вулиць, площ, дитячих майданчиків в місті Ходорові та в селі Новосільці.

Учасники Стрийського молодіжного центру у Всесвітній день прибирання упорядкували центральний вхід та приміщення колишньої стоматологічної поліклініки, яке незабаром стане домівкою центру.