Допомога для перемоги: як змінюється робота благодійних організацій — Новини Стрий

Війна змусила багатьох змінити рід діяльності і спрямувати всі сили на допомогу армії. Так сталося із Благодійною організацією “Фонд Карпінських”, яка до цього часу активно підтримувала молодь Стрийської громади. З початком війни в Україні, фонд перетворився на волонтерський штаб. 

Один із співзасновників сімейної справи, Мирослав Карпінський, розповів про останні потреби, які вдалося реазізувати. За його словами, зараз Фонд активно займається прийомом гуманітарних вантажів, в тому числі з-за кордону. Деякі свої приміщення віддали для роботи волонтерських груп , а підприємство «Цинковню-Львів» – під гуманітарний хаб. 

Також за плечима Фонду – виготовлення протитанкових їжаків та покупка амуніції для сил спеціальних операцій Міноборони.

Від початку війни вдалося закупити близько 90 повних комплектів амуніції. Окремо займалися закупівлею автівок для Збройних сил України. Адже є велика потреба в транспортних засобах, зокрема карет швидкої допомоги та невеликих пасажирських бусах. 

Як каже Мирослав Карпінський, робота Благодійного фонду – це праця багатьох – волонтерів, благодійників, меценатів, друзів з-за кордону. Це постійні фінансові надходження, які роблять великий внесок до наближення нашої перемоги. Тому він особисто висловлює подяку всім, завдяки кому вдалося зробити покупки для війська, на суму близько 18 тис.дол.

Автор: Ольга Щепаняк