Дівчина заплатила 13 доларів за татуювання в п’ятницю 13-го, і ось, що вона отримала в результаті

У житті є деякі речі, на яких краще не економити. Наприклад, татуювання — впевнена жінка на ім'я Сар, інформує Ukr.Media.

Втім, Сар переконалася в цьому, особисто наступивши на граблі. Дама вирушила в тату-салон, спокусившись на знижку. На честь того, що була п'ятниця, та ще й 13-е число, тату-майстер пропонував акцію — татуювання всього за 13 доларів. Але клієнтці варто було б запідозрити, що за таку смішну ціну фахівець навряд чи стане особливо старатися. Сар хотіла малюнок у вигляді палаючої свічки і надала майстру ескіз, але результат вийшов зовсім не такий, як очікувалося.

Замість акуратної свічки, намальованої контуром, дама отримала щось безглуздо-неохайне, і особливо гнітюче виглядав свічник, який був схожий на чайну чашку, намальовану невмілою дитиною або людиною з тремтячими руками. У такій ситуації втіхою не стала навіть ціна в 13 доларів. Втім, тепер Сар вже заспокоїлася, адже пізніше вона пішла в інший салон і виправила невдале тату. Правда, результат вона показувати не стала.

Джерело