Що потрібно зробити під час переїзду в нову оселю, щоб жити добре: прикмети та забобони

Переїзд у новий будинок — це важлива подія, яка завдає чимало клопоту та переживань, інформує Ukr.Media.

З переїздом пов'язано безліч прикмет і забобонів, яких навіть зараз багато людей дотримуються. Тому варто розібратися, що необхідно обов'язково зробити, щоб залучити до свого життя успіх.

День та час переїзду

Вибір дня та часу має значення. Вважається, що переїжджати краще у п'ятницю чи неділю, щоб залучити удачу та благополуччя у новому будинку.

Також деякі забобонні люди вважають за краще переїжджати вранці, вважаючи це вдалим часом для початку нового етапу в житті.

Очищення та проведення обрядів

Для багатьох людей важливо очистити будинок перед переїздом, щоб позбавитися від старої енергії та негативу.

Це може включати проведення обрядів. Також не варто ігнорувати базове прибирання, адже воно відіграє ключове значення в житті кожної людини.

Новий поріг та нова мітла

Вважається, що, коли ви переходите через новий поріг свого будинку вперше, вам слід нести в руках нову мітлу, щоб символічно "вимести" все погане і залучити удачу.

Ця дія може бути ритуалом для початку нового життя у новому будинку. Бажано взяти мітлу зі свого старого будинку, щоб «забрати» із собою домового.

Перша річ у новому будинку

Одним із цікавих забобонів є вибір першої речі, яку ви поміщаєте у новий будинок. Вважається, що це може визначити характер та долю вашого перебування у новому місці.

Наприклад, деякі люди кладуть у будинок копію свого паспорта, щоб залучити подорожі та нові можливості, інші вибирають монету для залучення фінансового благополуччя.

Розміщення меблів

Розставляння меблів у новому будинку також може бути важливим аспектом для створення гармонії та енергетичного балансу. Деякі забобонні люди вважають, що меблі повинні бути розставлені з урахуванням фен-шуй або інших енергетичних принципів, щоб забезпечити гармонію та добробут у будинку.

Багато прикмет можуть здатися безглуздими. Але важливо поставити просте запитання: а чому вони з'явилися в житті наших предків? Дотримуватися багатьох прикмет і забобонів зовсім не складно.

Джерело