Денис Шмигаль закликав країни G7 взяти на себе лідерство у відновленні України

Україна закликає всіх міжнародних партнерів взяти на себе лідерство у процесі відновлення регіонів, громад чи міст. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму виступі перед Міністрами розвитку країн Великої Сімки 18 травня.

«Я неодноразово говорив, що перемога нашої армії на полі бою — це 50% перемоги України. Інші 50% настануть, коли Україна стане економічно успішним членом Європейського Союзу», — підкреслив глава Уряду.

Прем’єр-міністр зауважив, що росія продовжує завдавати страшних збитків Україні, аби лише не допустити європейського вибору нашої країни. Але з підтримкою партнерів Україна, за його словами, сподівається не лише відновити зруйноване, а і побудувати нову економіку та нову країну.

«Європейська Комісія оцінює план відновлення у 500-600 млрд євро. Наш Уряд вже почав розробляти масштабний план відновлення та модернізації нашої держави», — зазначив Денис Шмигаль.

Під час відбудови, за словами Прем’єр-міністра, Україна прагне використовувати підходи, які будуть закладені в основу плану. Серед них регіональність, коли країни-партнери та корпорації допомагають у відновленні конкретного міста чи регіону. Та параметричність, тобто напрацювання конкретних параметрів відбудови та трансформації кожного сектору економіки.

Міністри розвитку країн G7 зі свого боку зауважили, що Велика Сімка як клуб економічно найсильніших країн готова переймати на себе провідну роль у відновленні України.

Джерело:

Джерело