Ці застарілі речі з минулого добряче захаращують будинок

За часів тотального радянського дефіциту кожну річ, якщо ви не належали до привілейованого класу партійних чиновників або працівників торгівлі, доводилося добувати буквально з боєм. Багатогодинні черги, іноді навіть по записах, на меблі або техніку, перетворювали «трофей» на справжню цінність. Ми пропонуємо список ймовірних "раритетів", чия відсутність вже точно не зробить ваше життя гірше, інформує Ukr.Media.

Макулатура

Пожовклі підшивки древніх видань напевно знайдуть гідне місце в найближчій бібліотеці. Зберігати вдома величезні стопки макулатури, яку добровільно-примусово підписували всі члени сім'ї, не має сенсу. Тим більше, що в Інтернеті легко знайти їх оцифровані версії.

Вафельниця

Прості і громіздкі електровафельниці довгий час вважалися must have у радянських господинь. І, хоча в Інтернеті є чимало шанувальників радянських смаколиків, при нинішньому достатку домашні вафлі, швидше хобі для домогосподарок. Правда деякі запевняють, що вафельниці прекрасно готують гарячі бутерброди і навіть стейки.

Диск здоров'я

Використання недорогого девайса не відривало від перегляду телевізора або перевірки уроків. На жаль, як показує практика, вони частіше збирали пил по кутах і на балконах. Правда, кмітливі подружжя "спортсменів" знаходили дискам застосування в якості гніту на соліннях або підставки під телевізор.

Шуба

Якщо на півночі, натуральна шуба — це життєва необхідність, то у нас вона була показником статусності і престижу. Вони роками дбайливо перетрушувалися тютюном і нафталіном від полчищ жаданої молі. Зараз натуральне хутро все частіше поступається практичним пуховикам, до того ж, турбота про екологію і тварин стає лейтмотивом.

Касетний магнітофон

Якщо ви не плануєте розбагатіти на його продажу, років скажімо, через 50, то сміливо позбавляйтеся від застарілого агрегату, заодно і від касетних покладів. Знайти улюблені композиції сьогодні не складе труднощів — вони давно оцифровані і якість їх значно краще.

Настінний килим

Їх вішали біля спальних місць, вважалося, що це додає тепла і затишку. Мінімум двічі на рік їх знімали зі стін і виносили на вулицю, щоб «освіжити» вибивалкою. Тепер на стінах частіше можна побачити сімейні знімки або картини. А "настінні" килими, особливо з натуральної вовни, куди затишніше і доречніше виглядають на підлозі.

Шафа-стінка

"Стінка" була в списку обов'язкових покупок сім'ї, яка отримала квартиру. Безліч закритих поличок, ящиків і антресолей, з обов'язковим сервантом, дозволяли зберігати практично все, від білизни до посуду і книг. На жаль, громіздкі меблі з ДСП, з незграбною фурнітурою навряд чи можуть претендувати на лаври антикваріату.

Джерело

Exit mobile version