Ці 4 продукти дієтологи не радять вживати людям з гіпертонією

Основною причиною високого вмісту солі є оброблені харчові продукти, такі як готові страви, але є значно більше продуктів з дивно високим вмістом солі, інформує Ukr.Media.

Дієтологи стверджують, що деякі продукти мають "ореол здоров'я", щоб виглядати як корисний продукт, але насправді в них багато солі.

Ось 4 повсякденні харчові продукти з високим вмістом прихованої солі:

Гарячий шоколад

Багато людей можуть не усвідомлювати, що в порції гарячого шоколаду може бути така ж кількість солі, як в пачці чипсів.

Фактично, дослідження Action on Salt показало, що один гарячий шоколад містив більше солі, ніж морська вода.

Хліб

Хліб насправді є одним з найбільших джерел солі в нашому раціоні, особливо якщо у вас є хліб під час декількох прийомів їжі, наприклад, тости на сніданок, а потім рогалик на обід.

Вермішель швидкого приготування

Один курячий суп від популярного бренду містив 1,5 грама солі на порцію — і це до того, як ви приправите свою миску сіллю і перцем в домашніх умовах.

Заморожена піца

Готові страви є одними з головних винуватців високого рівня солі, в той час як заморожена піца може містити менше солі, ніж піца на винос, але все ж досить багато. Одна заморожена піца в середньому містить 3 грами солі: половину від максимальної рекомендованої денної норми.

Є дуже вагомі докази зв'язку надмірного вживання солі з підвищенням артеріального тиску.

Стаття призначена лише для ознайомлювальних та освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть виникнути у вас про стан здоров'я.

Джерело