Чоловік придумав спосіб, як провчити нахабних сусідів — йому на допомогу прийшов паркан

Не всі родичі однаково корисні — деякі ще і зловживають добротою своєї сім'ї, за що і розплачується по повній! Про таких людей-редисок розповів користувач однієї соцмережі, інформує Ukr.Media.

Чоловік живе в Словенії по сусідству зі своїми родичами, які довгий час користувалися добротою його сім'ї. Але одного разу терпінню миролюбної родини прийшов кінець, і вони влаштували родичам подвійну помсту!

Користувач мережі зі Словенії розповів, як його батькові вдалося помститися родичам

Чоловік разом з батьками живе в Словенії по сусідству зі своїми далекими родичами. Ділянка сім'ї оповідача — квадратна, а з двох сторін від неї прокладена гравійна дорога. Щоб убезпечити і себе, і сусідів, сім'я прибрала огорожу на розі своєї території — щоб машинам було безпечніше їздити і вони не врізалися в огорожу. Все заради людей! Як це виглядає оповідач показав на невеликій схемі. Перекреслений кут — той, який прибрала його сім'я.

20 років сім'ї жили більш-менш мирно, поки їх спокій не зруйнувала вантажівка з деревиною.

Одного разу сусіди замовили величезну вантажівку з деревиною. Водій в'їхав в нашу огорожу. Огорожа складається з кущів, дерев і маленького металевого паркану. Всі рослини зламані, а паркан погнувся. Ніхто не захотів оплачувати збитки. Нам довелося все пересаджувати і ставити новий паркан. Тато сказав, що це сталося вже не в перший, а в третій раз.

Після цього випадку терпінню батька оповідача прийшов кінець. Чоловік працює в поліції і знає закон як свої п'ять пальців. Так що і помсту він вирішив влаштувати таку, що не підкопаєшся.

Помста була організована за всією суворістю закону.

Батько взяв пластикові бочки, наповнив їх камінням і поставив їх на розі саме там, де закінчувалася їх територія. За наступні 6 годин троє сусідів постукали до нас, тому що врізалися в бочки з камінням. Вони були в люті і погрожували викликати поліцію, але так цього і не зробили. Тому що всі знали, що цей шматочок землі — наша власність. За рік ці сусіди так часто врізалися в бочки, що зовсім їх розламали.

Ситуація з бочками перетворила звичайну помсту, у помсту рівня «Професіонал»

На місці бочок автор і його батько спорудили опалубку, купили цемент пісок і металеві кріплення. А потім зацементували весь кут своєї ділянки, а нагорі посадили квіточки. «Щоб коли сусіди врізалися в огорожу, вони могли понюхати квіти перемоги/поразки».

Як і очікували будівельники, в огорожу сусіди теж врізалися.

За словами автора, ще п'ять людей врізалося в їх новий паркан, але на цей раз ніхто з сусідів так і не прийшов до них розбиратися.

Джерело