У США заявили, що НАТО збільшує виробництво боєприпасів

Фото: Генштаб ВСУ / Facebook НАТО нарощує виробництво зброї

Зброя потрібна як для України, так і для поповнення власних запасів країн-членів Альянсу, які передали своє озброєння Києву.

Посол США при НАТО Джуліан Сміт повідомила, що в Альянсі збільшать виробництво боєприпасів як для України, так і для країн-членів НАТО, які передали значну частку своїх озброєнь Україні. Про це у середу, 27 вересня, повідомляє Голос Америки.

«Ми бачили випадки, коли союзники по НАТО надавали українцям усе, що вони могли, у двосторонньому порядку, що створювало певну нестачу у їх власних запасах. Тож в НАТО розпочали роботу в рамках того, що ми називаємо планом дій щодо оборонного виробництва, зосереджуючись на дефіциті боєприпасів як для українців, так і для деяких членів НАТО, які надавали допомогу Україні, що призвело до власного дефіциту», – сказала Сміт.

За її словами, в альянсі зосередженні на посиленні зв’язків з приватним сектором, щоб спробувати прискорити виробничі лінії оборонної продукції.

Посолка США при НАТО наголосила, що підтримка України всіма 31 союзниками по НАТО є «залізною і вона не згасає».

«Питання, яке ми чуємо за столом переговорів НАТО, полягає в тому, що ще ми можемо зробити для наших друзів в Україні. Ми поділяємо зобов’язання підтримувати Україну. Ми розуміємо, що поставлено на карту. Україна не просто захищає свою територію. Україна захищає цінності, які всі ми тут захищаємо», – говорить Джуліан Сміт.

За її словами, ніхто із союзників не пропонував зменшити допомогу Україні.

Джуліан Сміт також наголосила на значній ролі Європейського Союзу у допомозі Україні.

Раніше повідомлялося, що Британія замовила додаткову партію боєприпасів на тлі війни в Україні.

У ЄП схвалили механізм оборонних закупівель

Джерело