Безготівкова оплата у громадському транспорті запрацювала на Стрийщині — Новини Стрий

Оплатити картою за проїзд можна у трьох громадах району

На Стрийщині у трьох громадах запрацювала безготівкова оплата проїзду

Цього року у Стрийській, Грабовецько-Дулібівській та Моршинській ОТГ перейшли до повного впровадження е-квитка у громадському транспорті.

Як повідомлє Стрийська РВА, ТОВ «Українські геоінформаційні системи» спільно з оператором АСООП ТОВ «ГІС-СЕРВІС» запровадили безготівкову оплату проїзду, якою станом на сьогодні можна скористатися у громадському транспорті трьох територіальних громад Стрийщини.

Відтепер на території цих громад можна безготівково оплатити проїзд за допомогою транспортної картки «Socium», QR-кодом, застосунком та платіжною банківською карткою.

Де придбати:

Транспортну картку е-квиток «Socium» можна придбати у Стрию в магазині «Навчальна книга» (вул. Хмельницького, 39) та на Автостанції м. Стрий АС-3 (Пасаж).

Фото: Автостанція м. Стрий АС-3

Як користуватися:

Картку пасажир прикладає до валідатора, який зчитує відповідну суму коштів для оплати проїзду. Скануючи QR-код у салоні рухомого складу, пасажир також може безготівково оплатити проїзд. Якщо пасажирові комфортніше скористатися банківською карткою, то він може це зробити через валідатор, який розміщений поруч із водієм. Готівкою також можна оплатити, отримавши паперовий квиток у водія, проте вартість проїзду буде значно дорожчою.

Скріншот застосунку

«Попри складні економічні часи, ми продовжуємо працювати в Україні, створюємо нові застосунки та впроваджуємо сучасні сервіси. І, саме такими невеликими, технічними перемогами й кроками, ми наближаємо нашу найголовнішу, заповітну перемогу нашої держави над агресором. Наші бійці, які повернуться у свої домівки, мають побачити нашу країну іншою, а для того маємо працювати над цим день у день вже сьогодні! Тому наша ІТ-компанія розвиває сучасні та доступні для всіх сервіси», – наголосив керівник ТОВ «Українські геоінформаційні системи» Андрій Ковалик.

Зазначимо, що у 2022 році ЦНАПи безкоштовно видали понад 20 тисяч персоналізованих соціальних карток «Socium» для різних категорій пільговиків. Опісля, послуга стала доступною й для інших пасажирів за допомогою транспортної картки та мобільного застосунку «Socium».

Усі реакції:22

Джерело