Напевно, кожен з нас задавався питанням — куди йдуть гроші, які начебто зовсім недавно отримав? Психологи впевнені, що ми самі несвідомо позбавляємося від грошей, а виною тому наші звички, інформує gazetapo.lviv.ua.
Ви не збираєте
Ми згодні, що відкладати не завжди виходить, однак це не означає, що ви можете витрачати абсолютно все, що на цей момент є на вашому рахунку. Уміння збирати — навик, який потрібно розвинути, і до якого багато хто ставиться скептично: "все одно не зможу". Психологи називають такий підхід ментальною пасткою, яка не дає нам переходити на новий фінансовий рівень, так як все невідоме лякає наш мозок. Намагайтеся розвинути нову, корисну звичку — відкладайте те, що можете відкласти в цей момент і не чіпайте ці накопичення.
Ви не можете пройти повз красиву річ
Найчастіше ця проблема знайома жінкам у великому місті — є красива річ, так чому я не можу її придбати? Таким чином ми справляємося зі стресом, адже наш мозок намагається на щось відволіктися і в хід йде їжа або спонтанні покупки. Утримати себе в руках і не залишити велику суму в магазині не так просто, тут ми згодні, однак якщо ви знаєте, що не можете піти з улюбленого бутіка без нового сукні, а на цю мить не можете собі дозволити такі витрати, намагайтеся вибирати такий маршрут, щоб не "чіплятися" оком за магазини з красивими речами. Це дійсно працює.
Кофезалежність
Ще одна проблема великого міста — залежність від маленьких ритуалів, які помітно спустошують ваш гаманець. Мова у даному разі про щоденну каву під час поїздки на роботу або з роботи. Припустимо, у вас є улюблена кав'ярня і всі ваші приємні відчуття з ранку пов'язані тільки з нею, природно, ваш мозок буде підштовхувати вас до покупки нового стаканчика з ароматним напоєм. Спробуйте відмовитися від кави в кав'ярні на місяць і ви помітите, що в кінці місяця у вас залишається куди більше грошей. А улюблений напій можна брати з собою в термосі.
Залиште відповідь