ЗМІ: США і НАТО не відкидають переговори щодо України

Фото: АР США регулярно обговорюють питання можливих переговорів щодо війни

Якщо Херсон буде звільнено, то Україна може починати вести переговори з позиції сили, а не слабкості.

США та НАТО не відкидають початок мирних переговорів щодо війни в Україні у разі, якщо Україна відвоює Херсон. Про це повідомляє La Repubblica.

Наголошується, що США перебувають на постійному зв’язку з цього питання із Євросоюзом, а також союзниками.

Як пише видання, США і НАТО невипадково підтвердили скерування Україні партії ракет призначення систем протиповітряної оборони (ППО), а головною установкою стає повернення Херсона, оскільки йдеться про стратегічну мету з точки зору виходу до моря, а також контролю за водними ресурсами, що може змінити хід війни.

Повідомляється, що якщо Херсон буде звільнено, то Україна може починати вести переговори з позиції сили, а не слабкості.

Нагадаємо, заборона президента України Володимира Зеленського на переговори з главою Кремля нібито викликала стурбованість у країнах Європи, Африки та Латинської Америки. Адміністрація президента США Джо Байдена неофіційно просить українську владу показати відкритість до переговорів з РФ.

Як заявив президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, Україна повинна мати свободу в ухваленні рішення про переговори щодо припинення вогню.

Джерело