Зимовий режим вікон і чи існує він взагалі?

Поки ще не настали холоди, саме час подумати про підготовку до них. Є багато способів підвищити теплоізоляцію приміщення. І один з головних — це вікна. Якщо не вжити ніяких заходів, через них може губитися до 20% тепла. Цього нам не потрібно. Тому сьогодні розбираємося, що таке зимовий режим вікон і як правильно його встановити, інформує Ukr.Media.

Готуємося до зими разом!

Зимовий режим вікон

Для початку варто з'ясувати, в чому різниця між літнім і зимовим режимом вікон. Вся суть в щільності закривання і стикування швів пластикових вікон. За замовчуванням вікна стоять в нейтральній позиції. У такому режимі вікна можуть трохи пропускати повітря. До слова, ці режими є у всіх пластикових вікнах. За однією схемою можна налаштувати будь-які вікна. Давайте розберемося, як правильно це робити.

Регулювання вікон

Все, що вам знадобиться для цієї нехитрої процедури, — це шестигранний ключ. Тепер уважно огляньте вікно. Вам потрібно відшукати всі ексцентрики. Що це таке? Маленька деталь в рамі вікна, яка за допомогою обертання регулює його положення. Простіше кажучи, якщо покрутити ексцентрики, то вони стануть більш-менш щільно прилягати в області гумових швів.

Дуже важливо відшукати всі ці деталі. Їх може бути різна кількість. У вікні буває від 4 до 8 штук. Огляньте весь периметр рами вікна. Якщо ви відшукали всі ексцентрики і підібрали потрібний ключ, можна приступати до регулювання.

На ексцентриці ви побачите зарубку. Тобі потрібно повернути ексцентрик так, щоб зарубка була спрямована в бік вулиці. Так вікно буде щільніше притискатися до швів, повітря буде проходити менше.

Вся правда про зимовий режим вікон

Про цей спосіб регулювання вікон знають багато. Всі з року в рік розповідають про зимовий і літній режим. Однак є одна важлива річ, яку вам потрібно знати про все це. Немає ніякого зимового і літнього режиму вікон. Це все було придумано користувачами Інтернету, а не виробниками вікон. Адже тоді про це говорили відразу, чи не так?

Описаний нами спосіб дійсно робочий, їм можна користуватися. Але тільки не так радикально. Ця система призначена для того, щоб можна було відрегулювати щільність закривання вікон за потребою. Буває, що після установки вікон з'являється зазор між рамою і вікном. Тоді потрібно просто відрегулювати все це під себе. Звичайно, потрібно стежити, щоб такого зазору не було, особливо взимку.

Якщо вам важливо переконатися в цій інформації, пропонуємо подивитися наступне відео. Чоловік сам будує свій будинок і знає безліч нюансів в цій справі.

Утеплення вікон

Насправді, якщо пластикові вікна встановлені грамотно, вони не потребують ні в яких додаткових засобах утеплення. Є тільки пара правил, які потрібно дотримуватися. Це буде в рази корисніше. По-перше, регулярно оглядати вікна, очищати їх від бруду і змащувати механізми. По-друге, стежити за ущільнювачем і вчасно його міняти. А регулювати щільність закривання стулок лише в разі потреби.

В принципі, це все, що вам потрібно знати про пластикові вікна. Так що не робіть головну помилку дилетантів і не вірте всьому, що існує в Інтернеті. Проведіть ретельну ревізію вікон перед холодним сезоном і насолоджуйся теплом.

Джерело

Exit mobile version