Закликаємо депутатів Львівської облради об’єктивно висвітлювати діяльність ради та її комісій і не використовувати неперевірені дані

Важливе Повідомлення!

Сьогодні, 10 травня, відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань інженерного, житлово комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу Львівської обласної ради, на якому заслухали низку питань порядку денного, у тому числі питання щодо актуалізації Стратегії розвитку Львівської області на період 2021-2027 років та розробку проєкту Плану заходів.

Судячи з дописів< у соцмережах від фракції «Батьківщина». у Львівській обласній раді оприлюднили інформацію про те, що на вказану комісію не прийшов жодний представник ОВА для обговорення питання щодо подій, які мали місце 27 квітня у селі Розвадів Стрийського району, внаслідок чого пошкоджені декілька приватних домоволодінь.

Звертаємо увагу депутатів фракції «Батьківщина» у Львівській обласній раді на те, що на комісії були присутні представники департаменту фінансів, департаменту дорожнього господарства та департаменту економічної політики Львівської ОВА, які і були запрошені на засідання комісії. Долучаємо запрошення до цього матеріалу.

Наголошуємо, що інших представників обласної військової адміністрації на засідання вищевказаної комісії не запрошували.

Крім цього, в порядку денному засідання комісії питання щодо ліквідації наслідків подій в селі Розвадів не було і не виносилось. Тим більше, вказане питання належить до компетенції комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради.

З огляду на викладене, закликаємо депутатів Львівської обласної ради об’єктивно висвітлювати діяльність ради та її комісій і не використовувати неперевірені та некоректні дані у своїх дописах.

Також, наголошуємо: якщо депутати фракції «Батьківщина» у Львівській обласній раді хотіли допомогти громаді села Розвадів, для цього не потрібно було чекати 14 днів!

Зі своєї сторони Львівська ОВА готова всебічно інформувати Львівську обласну раду про всі важливі соціально-економічні, екологічні та інші питання області.

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації