Закинутий палац культури в Трускавці купила за 46 млн грн підприємиця з Хмельниччини —

Новини Трускавець  Закинутий палац культури в Трускавці купила за 46 млн грн підприємиця з Хмельниччини

Будівлю палацу культури «Мир» на околиці Трускавця продали на аукціоні за 46 млн грн. Це у 46 разів дорожче за стартову ціну. Підприємиця, що придбала споруду, Галина Самкова зареєстрована у Хмельницькій області в селі Судилків Шепетівського району. Її підприємницька діяльність пов’язана з будівництвом та гуртовою торгівлею. Про це інформує ZAXID.NET.

Нагадаємо, приміщення колишнього палацу культури “Мир” у Трускавці по вул.Бориславській, що належить ТзОВ “Культурно-мистецький центр “Трускавець”, 21 лютого виставили на аукціон зі стартовою ціною 990 тис. грн. Площа будівлі становить понад 7,7 тис.кв.м, стан – вкрай занедбаний, місцями будівля зруйнована. Справа про банкрутство ТзОВ «Культурно-мистецький центр “Трускавець”», якому належить палац культури, перебуває в Господарському суді Львівської області.

Читайте новини спорту на https://chesport.cn.ua/.

У 2021 році закинуту будівлю палацу культури в Трускавці намагалися продати щонайменше тричі. Тоді початкова вартість становила від 39,8 млн грн до 23,9 млн грн. Однак усі три рази на аукціон не подався жоден учасник.

Палац культури “Мир” був побудований у 1986 році, тут проводили концерти для відпочивальників.

Після цього приміщення кілька разів горіло, зараз воно має жахливий вигляд. А свого часу це був один із найкращих палаців культури у Трускавці і навіть Львівської області, тут проходили музичні фестивалі і конкурси.

Палац працював упродовж 10 років, після чого у приміщенні кілька разів виникали пожежі. Згодом будівля перестала функціонувати і занепала.