Захисники України піднялися на гору Ключ у «Сколівських Бескидах»

Захисники України Піднялися На Гору Ключ У «Сколівських Бескидах» (2)

Гора Ключ, висотою 927 м, відома як місце переможного бою Українських січових стрільців над російською армією у 1914 році.

Це вже друге сходження, організоване управлінням туризму та курортів Львівської ОВА спільно із Veterans go, яке покликане підтримати та відновити емоційний стан наших оборонців.

Зазначимо, що захід відбувся в межах Концепції  підтримки Захисників та Захисниць, яку напрацювали у Львівській ОВА. Більше про ініціативу за посиланням https://loda.gov.ua/project/70266

«Під час першого походу з нами був Володимир з 24-ї бригади і він сказав, що його побратими теж хотіли би взяти участь у сходженні. Ми його почули. Цього разу з нами було понад 20 хлопців з різних куточків України та із різних військових угрупувань, котрим цей день подарував нові враження, відпочинок і перемикання голови, а також відчуття прекрасного від наших Карпатських гір. Тому всіх військових, закликаємо, хто відчуває, що їх бригаді, чи військовій частині потрібне теж саме, то з нами варто комунікувати проактивно, бо ми готові включати все більше і більше хлопців в такі походи» — наголосив заступник начальника Львівської ОВА Олександр Кулепін.

Боєць Андрій Голопапа долав шлях на вершину з протезом, який отримав у Superhumans Center. Хлопець втратив ліву ногу через приліт міни 25 жовтня 2022 року під Горлівкою. Він вдячний побратимам та медикам за врятоване життя. Ветерану всього 20-ть років, родом з Вараша Рівненської області. На війну пішов добровольцем з першого дня. Спершу обороняв Київ, далі був фронт на Сході.

Василь Никорак з Тернопільщини, який біля села Нью-Йорк на Донеччині втратив праву нижню кінцівку, частину дороги підіймався за допомогою крісла джульєтка.

«Проєкт сходження з джульєткою є гарним прикладом підтримати ближнього. Насправді — це важливий вияв поваги та вдячності до людей, які стали на захист держави, жертвуючи своїм здоров’ям. Плануємо і надалі організовувати активне дозвілля для наших захисників, бо маємо хороші відгуки», – зазначив керівник управління туризму та курортів Львівської ОВА Тарас Лозинський.

Управління туризму та курортів висловлює вдячність партнерам заходу, зокрема за обід та супровід НПП «Сколівські Бескиди», Гірській оперативно-рятувальній службі, волонтерам із ГО «Veterans go», Superhumans Center, а також «Spodaryk travel restaurant» за організацію перекусу.

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації