Захищав Україну від окупантів: завтра Львів проведе в останню путь Героя Деніеля Вітні Свіфта

Фото: ілюстративне

Завтра, 31 січня, Львів попрощається із Деніелем Вітні Свіфтом, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

Прощання із полеглим відбудеться о 10:00 у Латинському катедральному соборі (пл. Катедральна, 7), о 10:45 – міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя у США.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Біографічна довідка

Фото: ЛМР

Деніел Вітні Свіфт (06.03.1987-19.01.2023). Уродженець міста Медфорд, США, штат Орегон. 

Боєць військового підрозділу спеціального призначення Військово-морських сил Сполучених Штатів Америки, більш відомого як «морські котики». Брав безпосередню участь у військових кампаніях в Іраку, Афганістані та ін. 

Будучи у Орегоні, працював поліцейським. 

Під час проходження служби був нагороджений американським орденом «Легіон Заслуг». Із початком повномасштабного вторгнення Указом Президента України був відзначений орденом Богдана Хмельницького III ступеня. 

Боровся із російськими окупантами у лавах Інтернаціонального легіону при Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. 

Деніел Вітні Свіфт був люблячим сином, братом та батьком чотирьох дітей.

Нагадаємо, також завтра, 31 січня, відбудеться чин похорону Героїв Михайла Чингаря та Богдана Деркача, який розпочнеться о 14:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11). О 14:30 – міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.

Джерело