Загроза ракетного удару та допомога ЗСУ: головне за добу у Львівській області

Максим Козицький (5)

Один раз сирени сповіщали про повітряну тривогу – 18 березня о 09:10. Була загроза ракетного удару з МіГ-31 з території білорусі. Небезпека не справдилась. На Львівщині спокійно.

Про це розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Він зазначив, що евакуаційними потягами зі зон активних бойових дій на Львівщину приїхали ще 80 людей. Окрім цього, до Перемишля з нашої області потягами вирушили 1312 осіб. 

З інших подій за добу, що минула:

На Золочівщині 10 осіб з інвалідністю та одиноких людей із Задвір’янського старостинського округу отримали продуктові набори від Золочівської районної організації Червоного Хреста України. Набори містяться крупи, консерви, борошно, цукор, олію та інше. Невдовзі таку допомогу передадуть іншим людям в потребі. 

Під час дитячих змагань «Шахова весна – 2023», які проходили у школі №1 міста Ходорів Стрийського району, зібрали 10 тисяч гривень на потреби ЗСУ. До змагань приєднались діти з Херсона, Нової Каховки, Харкова й інших населених пунктів, які з початком повномасштабної війни знайшли прихисток на Львівщині та долучились до занять з шахів у ДЮСШ. 

Заслужений майстер спорту України та міжнародний гросмейстер, львів’янин Андрій Волокітін зіграє шаховий матч солідарності у Британському парламенті. Деталі – тут

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації