За минулий тиждень у ККЦ області надали майже 1,5 тисячі послуг людям у складних життєвих обставинах

ККЦ Львівщини (1)

Чимало людей звертаються по психоемоційну підтримку.

Упродовж 13-17 лютого консультативно-координаційні центри Львівської області надали півтори тисячі послуг для людей, які опинились у складних життєвих обставинах. З цієї кількості 353 послуги надали психологи цих центрів.

«Такі центри з ініціативи Львівської ОВА діють у кожному районі Львівської області від серпня минулого року. За підтримки багатьох благодійних організацій, фондів, волонтерських спільнот, у центрах безкоштовно надають допомогу усім, хто цього потребує, в тому числі вимушеним переселенцям. Дякуємо усім, хто піклується про емоційний стан наших громадян, хто допомагає їм гуманітарними пакунками, хто підтримує людей у працевлаштуванні та пошуку житла, а також усім, хто надає юридичні консультації. Дякую за ті зусилля, яких ви докладаєте для підтримки людей, які перебувають у складних життєвих обставинах», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. 

Нагадаємо, шо в ККЦ можна отримати психологічну підтримку, юридичну консультацію, адресну фінансову допомогу, скерування до лікаря тощо. ВПО може зареєструватися на консультацію, заповнивши анкету за посиланням: https://cutt.ly/mXDsW14

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації