З понеділка садочки, школи та медзаклади Дрогобицької громади будуть з теплом —

Дрогобицький район Дрогобич Новини  З понеділка садочки, школи та медзаклади Дрогобицької громади будуть з теплом 04.11.2022 Дрогобиччина, новини дрогобича, Новини Дрогобиччини

Із понеділка,7 листопада, має бути подано теплоносій у бюджетні та комунальні установи і організації міста, а також населенню, яке користується послугами центрального опалення тощо. Відповідне розпорядження про початок цьогорічного опалювального сезону сьогодні підписав міський голова Дрогобича Тарас Кучма, – інформує Дрогобицька міська рада.

Найперше тепло буде подано у дитячі садочки, школи, лікарні та поліклініки міста та територіальної громади. Відтак впродовж 4-5 днів теплопостачанням планують охопити житлові квартали міста, тобто споживачів центрального опалення.

Паралельно, теплову енергію буде подано і споживачам осучаснених котелень, які працюють на альтернативних видах палива – твердопаливних котлах на трісці. Мова іде про котельні на вулиці Б.Лепкого, Індустріальній та Шептицького. Прогнозується, що для бюджетних споживачів теплової енергії твердопаливних котелень вартість теплоносія на 10% буде нижчою від інших споживачів.

Джерело