Учні школи села Дорожів зібрали на потреби ЗСУ понад 26 тис.грн.! —

Дрогобицький район Меденицька ТГ Новини  Учні школи села Дорожів зібрали на потреби ЗСУ понад 26 тис.грн.! новини Дрогобицького району, Новини Дрогобиччини

Уже стало доброю традицією повідомляти на нашому сайті про те, як діти Франкового краю долучаються до активної підтримки Збройних Сил України. Майже кожного тижня в різних школах Дрогобиччини проходять ярмарки з метою збору коштів на потреби наших захисників.

Ось і минулого тижня відбувся черговий ярмарок у навчальному закладі середньої освіти в селі Дорожів Меденицької громади. Діти, заручившись допомогою  вчителів та батьків, організували і провели благодійний ярмарок, під час якого зібрали 26 050 тис. грн. та 10Євро! Всі кошти юні патріоти передали волонтерці Ірині Юрчак, яка щоденно працює над забезпеченням нагальних потреб наших воїнів. Якраз приблизно така ж сума була вкрай необхідна, щоб оплатити чергову партію тактичних рукавиць і рюкзаків, що мали відправлятися військовим  на фронт. Також діти з Дорожівської школи передали захисникам багато-багато листів і малюнків, які вже поїхали до своїх адресатів в Ізюм та Запоріжжя.

«Щоб отримати такий результат, треба прикласти багато зусиль, і кожен з нас це розуміє! Низький уклін всім, хто знайшов час, можливість і бажання допомогти захисникам! Йти до останнього і за своє -це риса справжніх українців!», – ділиться враженнями Ірина Юрчак і додає, що окрім допомоги ЗСУ, учні подбали і про  самотніх людей похилого віку: разом  з вчителями зібрали варення для  мешканців геріатричного пансіонату.

Ось так, ми всі разом наближаємо нашу перемогу, бо іншого шляху у нас немає!

Джерело