У Всеукраїнський День молитви за сиріт у двох храмах Львова молитимуться за дітей, які залишились без батьків

Молитва за сиріт

Щороку в другу неділю листопада, у Всеукраїнський «День молитви за сиріт», християни єднаються в молитві за дітей, які залишились без батьків.

Зокрема, у Львові капелани та волонтери Місії «Центр Опіки Сиріт» ЛА УГКЦ традиційно проведуть ряд заходів, метою яких є заохотити усіх помолитися за дітей, які  особливо потребують духовної підтримки через відсутність батьківської опіки. У цю неділю також молитимуться за діток, які вимушено переселені.

Цьогоріч Місія проводить заходи під гаслом: «Єднаємось у молитві».

Кожен охочий 12 листопада може відвідати молитовні чування у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11), а 13 листопада – у храм Св. Миколая Чудотворця та у Дім Милосердя святого Миколая (вул. Тараса Бобанича «Хаммера», 7) на зустріч з дітьми, позбавленими батьківського піклування. Детальніше про молитви – в афішах у фотогалереї нижче.

Завданням кожного є молитись за щасливе майбутнє  діток-сиріт, яких в Україні є понад 67 тисяч. Спільна молитва єднає серця для взаємної підтримки, особливо в час війни. Кожна дитина заслуговує на сімейний затишок і тепло, люблячу сім’ю та спокій, якого вже тривалий час намагаються позбавити. 

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації