У Трускавці урочисто відкрили хатинку Св.Миколая. ФОТО —

Новини Трускавець  У Трускавці урочисто відкрили хатинку Св.Миколая. ФОТО Новини Дрогобиччини, Трускавець

Сьогодні, у свято Миколая за григоріанським календарем, в міст-курорті біля центральної площі Незалежності урочисто відкрили хатинку Святого Миколая.

До свята ретельно готувалися діти і дорослі. Учні трускавецьких шкіл прикрашали різдвяну ялинку, а дорослі подбали про те, щоб світло в хатинці було навіть при вимкненнях електроенергії – від генератора.
Багато зусиль доклали дорослі для того, щоб діти в цей непростий час не залишилися без свята, щоб святий Миколай зі своїми Ангелами привітав діточок з бідних та знедолених сімей, діток-сиріт, діток з інвалідністю, діток, котрі змушені були з батьками чи іншими близькими людьми втікати з рідних домівок на захід України.

Благодійникам з ТОВ «Ярославна» допомагав облаштовувати Хатинку Миколая весь колектив Трускавецького інформаційно-курортного центру. Підтримали ідею хатинки Миколая і у міській владі (міський голова, депутатський корпус, виконком).
Відкриття хатинки Святого Миколая стало чудовим подарунком для дітей Трускавецької громади. Зі сцени лунали пісні у виконанні співачки Ірини Навроцької, вихованців Трускавецької школи мистецтв імені Романа Савицького Юліани Кузнєцової, Юрія Кутного, Софії Сливки, Юліани Вайди, сестер Софії та Соломії Ямелинець, вокально-інструментального ансамблю «Смайл». Чудові Різдвяно-новорічні композиції виконували акордеоніст-віртуоз Юрій Дякунчак та ударник Владислав Дем`янко. Ведучі заходу – Марія Настьошин та Володимир Наконечний. Звукорежисер – Олег Чернявий (Народний дім м. Трускавця). Зірковим гостем концерту став відомий співак Роман Скорпіон.
Несподіваним сюрпризом під час відкриття резиденції св. Миколая стало освідчення в коханні. Молодий трускавчанин Роман Салань запропонував руку і серце своїй обраниці Христині з Дрогобича.
Чемні дітки вже отримали подарунки від св. Миколая за те, що розказували йому вірші чи співали пісні. Прикметно, що цьогоріч явно домінувала патріотична тематика, а серед улюблених дитячих пісеньок виявилися «Ой у лузі червона калина» та «Стефанія».

Акція відкриття Хатинки св. Миколая – благодійна, проводився збір коштів на потреби ЗСУ. За весь період довготривалої благодійної акції «Співай задля Перемоги» Трускавецький інформаційно-курортний центр зібрав більше мільйона гривень, котрі пішли на потреби Збройних Сил України.
Святий Миколай чекає на вас, дорогі діти, у своїй хатинці –щодня з 17:00 год.

Інформація та фото Трускавецької міської ради

Джерело