У Трускавці МАФи захоплюють газони —

Трускавець    У Трускавці МАФи захоплюють газони МАФи

Впритул до адмінбудівлі ПРАТ «Трускавецькурорт» в оздоровниці виросли нові дерев’яні МАФи, які активно готують до відкриття. Стихійна торгівля та центр курорту у Трускавці, на жаль, стають практично тотожними поняттями: головні алеї міського парку та центральної частини оздоровниці  з року в рік спритні торговці перетворюють на галасливий Сорочинський ярмарок.

Однак не менш резонансні випадки почастішали і на бульварі Торосевича. Минулоріч там на зелених газонах виросло кілька дерев’яних МАФів, які, за свідченнями очевидців, встановлювали вночі. Перебувши про людське око певний час зачиненими, нові МАФи  згодом розгорнули активну торгівлю.

Не змінилася ситуація і цього року. З середини літа  на бульварі Торосевича з’явилося ще два МАФи, які впритул наблизилися до адмінкорпусу ПРАТ «Трускавецькурорт». Хто власник МАФів та чи законним шляхом вони встановлені – питання з багатьма невідомими. Однак джерела серед депутатського корпусу Трускавця стверджують, що жодних погоджувальних документів міська рада на їхню діяльність останнім часом не видавала. Минулого ж року на одному із сесійних засідань начальник управління землекористування ТМР Оксана Плахтій пояснила, що в Трускавці не затверджені дієві механізми щодо таких порушників. МАФи без дозволів можна знести лиш за рішенням суду, а тому приписи та штрафи, які складає їм інспекція благоустрою не надто впливають на власників. Залишається відкритим питання про те, чому ж за рік часу ця інспекція не розробила положення, яке б дозволило карати порушників закону не штрафами, а демонтажем незаконно встановлених малих архітектурних форм?!

 

Ірина Романова

Медіа Дрогобиччина, № 12 (42)

Джерело