У Трускавці дозволили відновити роботу бювету, дитсадків, громадського транспорту —

Трускавець  У Трускавці дозволили відновити роботу бювету, дитсадків, громадського транспорту карантин, Трускавець

Комісія ТЕБ і НС сьогодні у Трускавці  ухвалила рішення про пом’якшення карантинних заходів.

Зокрема, ухвалено :

– З 1 серпня  дозволити відновити діяльність бювету мінеральних вод з дотримання всіх протиепідемічних вимог до відповідної діяльності, встановлених МОЗ України та Головним державним санітарним лікарем України.

– З 3 серпня  відновити роботу закладів дошкільної освіти міста та інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ) за умови дотримання тимчасових рекомендацій визначених постановою Головного Державного санітарного лікаря України за № 25 від 21.05.2020 року.

– З 4 серпня  відновити здійснення спеціальних регулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах за умови дотримання тимчасових рекомендацій визначених постановою Головного Державного санітарного лікаря України за № 23 від 21.05.2020 року.

Також скасовано заборону на роботу після 23-ї та до 7-ї години для суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо)

 

Фото ілюстративне

Джерело