У Львові відбувся благодійний аукціон «АRTгенератор»

Благодійний аукціон «АRTгенератор»

Подію організували, щоб зібрати кошти на 10 генераторів живлення для ЗСУ.

Сьогодні, 18 листопада, начальник Львівської ОВА Максим Козицький відвідав подію «Благодійний аукціон «ARTгенератор», яку провели, щоб зібрати 450 тисяч гривень на генератори для захисників та захисниць на фронті.

«Дякую всім причетним за таку чудову ініціативу. Всі ми живемо в рельностях війни і розуміємо наскільки важливо мати світло, особливо хлопцям та дівчатам, які зараз відвойовують наші безпеку, комфорт та життя у мирній незалежній державі. Ця акція – це їхнє тепло, кожен витвір мистецтва тут забезпечує електропостачанням потребуючих. Символізм аукціону – люди разом працюють задля перемоги. Дякую всім художникам, які надали свої доробки, вони зігрівають захисників та захисниць на фронті!», – підкреслив Максим Козицький. 

Понад 20 відомих художників, зокрема Роман Опалинський, Михайло Демцю, Борис Буряк , Петро Старух, Олена Жеребецька, Петро Сипняк, Галина Отчич та інші надали свої лоти: картини та розписані військові атрибути. Аукціон провели з ініціативи благодійного фонду «Із янголом на плечі».

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації