У Львові пообіцяли старт опалювального сезону для населення

Фото ілюстративне

Відсьогодні, 14 листопада, у Львові анонсували початок опалювального сезону для населення. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Станом на ранок об’єкти теплопостачання запущені в роботу і розпочинають поступово відновлювати подачу опалення до будинків, розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства

«Сьогодні зранку розпочався опалювальний сезон. Зранку розпломбували лічильники газу на наших котельнях, працюють найбільші джерела тепла – ТЕЦ-1 і ТЦ «Північна», і починаємо відновлювати подачу тепла до будинків», — розповіла Ірина Маруняк.

За її словами, відновлення подачі тепла відбувається поступово, тобто не всі одночасно отримують тепло. Потрібен певний час, щоб нагріти теплоносій і доставити до будівель.

« Якщо все буде без жодних ускладнень, то впродовж сьогоднішнього і завтрашнього днів всі мали б мати опалення. Відзначу, що бюджетна сфера – школи, садочки, лікарні теж вже отримують тепло. Багато з них ще раніше отримали тепло на основі заявок», — додала Маруняк.

Щодо тарифу на опалення для населення, то за словами пані Ірини, він залишається незмінним.

Раніше повідомлялося, що у Львові стартує опалювальний сезон для населення

Джерело