У ККЦ Львівщини надаватимуть фахову юридичну допомогу з питань перетину кордону та відновлення документів ВПО

Міграційна І Прикордонна Служби 16

Фахівці ККЦ зустрілися з представниками прикордонної та міграційної служб, щоб ефективніше консультувати ВПО.

Наприкінці серпня за ініціативи Львівської ОВА у кожному районі області запрацювали консультативно-координаційні центри. У них працюють фахівці, які допомагають вимушеним переселенцям на Львівщині.

У таких центрах ВПО можуть отримати фахову юридичну консультацію. Часто ті, хто звертається до юристів,  запитують про відновлення документів та перетин кордону.

Для того, щоб у ККЦ могли якісно надавати такі послуги, фахівці центрів зустрілися з представниками прикордонної та міграційної служб. Під час події обговорили запити, які накопичились за місяці роботи з ВПО. Мета – знизити рівень навантаження у роботі з громадськістю цих служб та підвищити рівень компетентності спеціалістів ККЦ.

«Сьогодні відбулась досить плідна дискусія. Юристи наших центрів допомагають людям під час виготовлення документів. Йдеться про людей з інвалідністю, без супроводжувачів, осіб, які втратили документи, іноземців. Найчастіше їм ставлять запитання про перетин кордону, в тому числі з домашніми тваринами. А також звертаються з проханням допомогти виготовити документи людині, яка має порушення опорно-рухового апарату і перебуває на Львівщині без супроводжувача. Ми хочемо, щоб у наших центрах людина могла знайти відповіді на усі свої запитання та отримала якісну допомогу, врахувавши усі зміни до чинного законодавства», – розповіла радниця начальника Львівської ОВА Галина Бордун.

Заступниця начальника ГУ Державної міграційної служби на Львівщині Іванна Іваночко розповіла про особливості виїзду за кордон ВПО у випадку відсутності документів.

Своєю чергою начальник відділу організації прикордонного контролю Західного регіонального  управління державної прикордонної служби України Ігор Матвійчук поділився ситуацією на кордоні,  розповів про умови перетину кордону для іноземців, термін їхнього перебування на території України.

У результаті плідної дискусії фахівці ККЦ, партнери і представники прикордонної та міграційної служб організують низку схожих заходів та розширять перелік тем до обговорення.

Перелік центрів та контактні номери телефонів консультативно-координаційних центрів у кожному районі за посиланням : https://loda.gov.ua/news/39000

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації