У громаду Червонограда повернеться 2,5 млн. грн. бюджетних коштів від товариства, якому їх було безпідставно перераховано.Рішенням Господарського суду задоволено позов керівника Червоноградської окружної прокуратури щодо повернення в бюджет коштів у сумі 2,5 млн грн. Ним визнано протиправну діяльність підприємства та зобов’язано повернути безпідставно сплачені кошти, які були перераховані йому в якості оплати за нібито пророблені будівельні роботи.


Як інформує відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури, прокурори в суді довели, що товариство, яке мало провести підвідний газопровід до кількох населених пунктів Червоноградського району, жодних робіт по факту не виконало. Попри це, підряднику було безпідставно перераховано бюджетні кошти.


Суд підтвердив обґрунтованість вимог прокурора та задоволив позов повністю.


Зазначається, що прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього голови однієї із сільрад Червоноградського району за фактами заволодіння бюджетними коштами та службове підроблення під час будівництва газопроводу (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України). Триває судовий розгляд.

Джерело