У дрогобицькій гімназії, що постраждала від вибухової хвилі, повернулися до очного навчання —

Війна Дрогобич Новини  У дрогобицькій гімназії, що постраждала від вибухової хвилі, повернулися до очного навчання

Учні та педагоги Гімназії№5 ім. Генерал-майора С.Кульчицького із понеділка повернулись до очної форми навчання. Про це інформує Дрогобицька міська рада.

Нагадаємо, після ракетної атаки на місто, 16 лютого, від ударної хвилі в гімназії було пошкоджено 30 дерев’яних вікон. Окрім Гімназії №5, ушкоджень зазнали і вікна у Ліцеї імені Богдана Лепкого, Гімназії №3, Ліцеї №16 та колишньому приміщенні навчального закладу №15. Загалом – 72 вікна.

До обідньої пори 17 лютого було замінено скло у дерев’яних вікнах будівлі Гімназії №5. Тож у навчальному закладі від сьогодні навчальний процес відновили у звичному режимі. Ремонтні роботи із заміни скла було проведено і в інших навчальних закладах міста, які зазнали ушкоджень від ракетної атаки.

Металопластикові вікна майже не постраждали, тож у Відділі освіти ДМР планують продовжити процес заміни старих вікон на металопластикові у тих навчальних спорудах, де досі цього не було зроблено.

Від ударної хвилі у Гімназії №5 невеликих ушкоджень зазнала і покрівля. Однак, відповідні ремонті роботи там також уже провели – стверджують у відділі освіти.

Джерело