У Дрогобичі та Трускавці облаштують льодові ковзанки під відкритим небом —

Дрогобич Новини Трускавець  У Дрогобичі та Трускавці облаштують льодові ковзанки під відкритим небом

Відповідне рішення підтримав сьогодні виконавчий комітет Дрогобицької міської ради, надавши дозвіл на розміщення льодової ковзанки «Ice Land» на вулиці Трускавецькій, у парку Культури і відпочинку.

Дозвіл на її встановлення надали ТОВ «Зірки України», – компанії, яка має аналогічний досвід та вже реалізовувала схожі проекти в інших містах України. Відразу після погодження з Департаментом міського господарства, компанія зможе приступити до підготовчих робіт.

Ковзанку обладнають в парку Культури та відпочинку, зі сторони вулиці Лепкого. Реалізація проекту допоможе вдихнути додатковий розвиток парку в зимовий період.

Паралельно дрогобицька влада буде розглядати варіанти часткового перенесення до парку Різдвяного ярмарку.

Облаштують льодову ковзанку також у сусдіньому Трускавці. Про це інформує веб-сайт lviv.vgorode.ua, посилаючись на власні джерела. 1 грудня, у місті-курорті відбудеться відкриття нової туристичної локації “Truskavka lend” на вулиці Помірецькій. На місці, де у попередні роки діяв тюбінг-парк, уже за кілька тижнів буде працювати чимало інших зимових забав для дітей і дорослих. Серед них такі, як: ковзанка з прокатом ковзанів, зіплайн, тюбінг. Також на території діятиме ярмарок і кафе. 

Фото ілюстративне, Наш Київ

Джерело