У Дрогобичі навчають техніці керування безпілотниками

У Дрогобичі навчають техніці керування безпілотниками

Вже 140 випускників школи із опанування техніки безпілотників отримали сертифікати. Працює така школа на базі Благодійного фонду «Коло» у Дрогобичі.

Напередодні, 8 листопада, до їх лав долучились ще троє військовослужбовців, які застосовуватимуть нові вміння під час виконання бойових завдань у війні з російським окупантом.

«Щиро вітаю випускників з опануванням нових вмінь, а БФ «Коло» дякую за роботу та величезні зусилля. З початку повномасштабного російського вторгнення ця організація зуміла зорганізувати для української армії надзвичайно велику кількість необхідної допомоги: близько 300 автівок, дрони, технічне забезпечення, гуманітарна допомога тощо. Такими діями кожен з нас в єдності наближає спільну перемогу!» — зазначив Степан Кулиняк.

Окрім навчання керуванню дронами, БФ «Коло» передав вже близько 150 безпілотників військовим формуванням та об’єктам критичної інфраструктури.

Їх використовують для розвідки та спостереження за терористичними угрупуваннями, що допомагає правоохоронним органам та українській армії. При цьому їх можна застосовувати у випадках гасіння пожеж, для різноманітних потреб сільського господарства, наприклад, розпилення добрив та інсектицидів чи моніторингу стану посівів тощо.

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації