У Дрогобичі комунальники заявили, що на 90% готові до зими —

Дрогобич Новини  У Дрогобичі комунальники заявили, що на 90% готові до зими Дрогобич

Таку інформацію озвучив керівник КП «Служба муніципального управління» Володимир Суда, – передає пресслужба Дрогобицької міської ради. Посадовець розповів, що підприємство на зимовий період уже закупило 210 т.солі, на завершенні тендер на закупівлю піску. Окрім цього приведено в стан готовності усю необхідну техніку, яка очищатиме дороги міста в зимовий період від снігу та ожеледиці. Створено спеціальний резерв паливно-мастильних матеріалів на випадок непередбачуваних ситуацій.

Також підготовлено 180 ящиків для піско-суміші, які буде розміщено на центральних вулицях. При необхідності кількість ящиків для піско-суміші збільшать до 200 штук, щоб частину із них розставити по селах територіальної громади.

Для якісного прибирання снігу та обробки проїзної частини і тротуарів працівники СМУ привели в повну готовність необхідну техніку. Мова іде про Bobcat Jcb, грейзер, трактор МТЗ, КАМАЗ, МАЗ, автомобілі із відвалом та вантажні автомобілі.

Окрім цього нам вдалось закупити новий піскорозкидувач на автомобіль МАЗ, який найближчим часом заберемо із заводу виробника, що в Києві. Також на цьогорічний зимовий період ми придбали нові щітки для очищення доріг, які будемо використовувати на трактор МТЗ-82 та ЗІЛ-130 із відвалом. Констатую, що наше комунальне підприємство до зими готове на 90%, – додав Володимир Суда.

Джерело