У Дрогобичі дітям Захисників організували цікаве дозвілля —

Дрогобич Новини  У Дрогобичі дітям Захисників організували цікаве дозвілля

Цими днями з ініціативи Дрогобицького міського центру соціальних служб було проведено дві акції корисного та цікавого дозвілля для дітей воїнів та полеглих Героїв із Дрогобича. Про це повідомили в Дрогобицькій міській раді.

Зокрема дітям полеглих Героїв організували відвідини ковзанки «Ice Land», яка уже місяць функціонує у парку Культури та відпочинку. Молодь розділилась на дві групи – одні завітали на льодову арену колективно, організувавшись у невелику групу, інші відвідують ковзанку поодинці впродовж тижня.

Окрім цього, для дітей полеглих захисників, а також мобілізованих воїнів та тих, які вважаються зниклими безвісти, у ці дні підготували цікавий та пізнавальний похід у дитячо-розважальний комплекс «Зефір». Тут діти відвідали дитячий центр, їх розважали аніматори та чекав перегляд мультфільму.

Позитивні емоції подарували малечі і через бульбашкове шоу та пригощення смачною піцою. Активним дозвіллям вдалось охопити понад 30 дітей. До заходу долучились місцеві меценати, які підтримали добру ініціативу Центру соціальних служб.

Мета таких заходів відволікти малечу та підлітків від жахіть війни та сумних новин із фронту. Найважливіше було зробити діткам повноцінне свято і побачити блиск в їхніх очах. Нам це вдалося. Від кожної дитини віяло теплом та радістю. Я думаю це те, що ми мали зробити для них, щоб підтримати у тяжкий період життя та подарувати хоча б трішки позитивних емоції та допомогти знайти нових друзів, – прокоментувала керівниця Дрогобицького міського центру соціальних служб Оксана Матчишин.

Джерело