У Дрогобичі депутати підтримали здачу в оренду 19 га землі під індустріальний парк —

Економіка Новини  У Дрогобичі депутати підтримали здачу в оренду 19 га землі під індустріальний парк 24.11.2022 Дрогобич, Дрогобиччина, Новини Дрогобиччини

Депутати Дрогобицької міської ради підтримали рішення про виділення земельної ділянки під будівництво індустріального парку «Галіт» – який нещодавно був внесений Кабміном до державного реєстру індустріальних парків.Питання розглянули сьогодні на черговому засіданні сесії Дрогобицької міської ради. Про це повідомили в Дрогобицькій міській раді.

Мова йде про виділення в оренду земельної ділянки площею 19 гектарів на вулиці Наливайка-Гайдамацькій – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

На ділянці планується зведення першого Еко-смарт індустріального парку «Галіт», який об’єднає на одній площі виробничі, складські приміщення та виставкові зали і буде майданчиком для діяльності як малого, так і середнього, як місцевого так і релокованого бізнесу.

Джерело