У Дрогобичі благодійники роздали переселенцям 300 пакунків гуманітарної допомоги —

Дрогобич Новини  У Дрогобичі благодійники роздали переселенцям 300 пакунків гуманітарної допомоги

Сьогодні Дрогобич отримав чергову партію гуманітарної допомоги – 300 пакунків для вимушених переселенців. Їх надав нашій громаді Благодійний фонд «Право на захист».

Допомогу передали цільово для вимушено переміщених осіб з числа багатодітних сімей та сімей, в числі яких є особи з інвалідністю. Про це інформує Дрогобицька міська рада.

Організація реалізує проекти підтримки ВПО, у співпраці з Агентством ООН у справах біженців. Представники особисто зафіксували вимушено переміщених осіб з вказаних категорій та видавали набори спільно з управлінням соціального захисту населення.

Як розповіли у відділі соцзахисту, кожен пакунок містить набір продуктів харчування, вагою 16 кілограм. Допомога є одноразовою.

Від початку повномасштабного вторгнення росії на українські землі, Дрогобицька громада прийняла понад 20 200 вимушених переселенців. Громада надала прихисток цим людям, у вигляді безкоштовного житла, харчування, медичного обслуговування, навчання та психологічної підтримки.

Зараз на території громади проживають 11 787 осіб, які мають діючі довідки ВПО. Підтримка цих осіб здійснюється силами громади, а також завдяки налагодженим контактам з містами-побратимами, закордонними організаціями, українськими та міжнародними фондами.

Фото Дрогобицької міської ради

Джерело