У Домі Франка експонували роботи Ореста Білоуса

«Світ Рідної Землі»

Учора, 16-го лютого, у Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка (Дім Франка) відбулось відкриття неймовірної виставки відомого українського художника Ореста Білоуса — «Світ рідної землі».

Орест Білоус однаково вільно працює у техніках акварелі, пастелі, акрилу та олійного малярства. Насамперед він – майстер пейзажу. Краєвид постає у його роботах як глибоко ліричний, пісенний, а подекуди епічний образ рідної землі.

“Роботи митця ваблять око гармонійною погідністю і чимось особливо щемливо тонким, що може означати дотик до непідробного у своїй світоглядній правдивості мистецтва. Образні художні візії не вражають особливим пафосом, проте кожна робота створена з непідробним замилуванням до місцевості, яку він малює, у кожній бринить відчуття: це – мій край, моя Україна, це моя легенда про неї…” — зазначили у Домі Франка.

Також, напередодні художник відсвяткував своє 80-ти річчя, тому на виставці гучно лунали привітання, слова подяки та побажання успіхів у творчості від друзів, колег по цеху і мистецтвознавців.

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації