У ДДПУ ім.І.Франка оголосили переможців конкурсу «Студент року – 2023» —

Дрогобич Новини Освіта  У ДДПУ ім.І.Франка оголосили переможців конкурсу «Студент року – 2023»

У Дрогобицькому державному педагогічному університету ім.І.Франка підбили підсумки конкурсу «Студент Року – 2023». За досягнення у науковій, громадській,  спортивній, соціальній, мистецькій сферах студенти вишу отримали  спеціальні дипломи та премії. Про це повідомляє офіційний сайт університету.

Церемонія нагородження відбувалася напередодні Міжнародного дня студентів, тож з нагоди цього свята присутніх привітала докторка філософських наук, професорка, ректорка університету Валентина Бодак.

Валентина Анатоліївна зазначила, що молодь завжди була рушієм змін у нашій державі й побажала студентам плекати й розвивати своє покликання, досягати високих результатів у навчанні та суспільній діяльності, бути лідерами, які вестимуть наступні покоління.

– Дякуємо Збройним силам України, у лавах яких є й студенти та викладачі нашого університету, за можливість вчитися, працювати. Будьте здорові, успішні та яскраві, пам’ятайте, що навчання у виші – це найкращі  роки вашого життя, – підсумувала Валентина Бодак.

За пропозицією Дрогобицької міської ради окрім номінацій, визначених організаторами конкурсу – профкомом студентів та студентським самоврядуванням ДДПУ – було ініційовано номінацію «Студент – багатогранна особистість». Цю відзнаку отримала Анна Світлозарова.

А церемонія нагородження розпочалася з оголошення результатів конкурсу у номінації «Студент – громадський діяч». Переможців назвав голова профкому Ігор Гівчак.

– Цього року до участі в конкурсі зголосилося 53 студенти: найбільше було подано заявок у номінаціях «Студент-митець» і «Студент- науковець», – зазначив пан Ігор. – Якби була можливість, ми б усіх, хто взяв участь, відзначили нагородами, адже ви заслуговуєте на це. Проте конкурс є конкурсом, тому ми обрали кращих.

Переможцями у номінації «Студент-громадський діяч» стали: студентка факультету української та іноземної філології Ірина Луців, студент факультету історії, психології там педагогіки Василь Ростоцький; студентка факультету української та іноземної філології Вікторія Сирватка. Переможці отримали дипломи  й грошові премії від університету.

У номінації «Студент-науковець» переможці наступні: третє місце посів Богдан Паньків, друге – Анна Світлозарова, перше – Лідія Сеньків та Олена Мазур. Дипломи переможцям вручив проректор з наукової роботи Микола Пантюк.

Завідувачка кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Тетяна Лонгвиненко назвала переможців у номінації «Студент-соціальний педагог», зазначивши, що журі було складно визначитися серед дев’яти номінантів. Адже всі вони були надзвичайно активними і фаховими: працювали у літніх таборах, допомагали внутрішньо переміщеним особам, літнім людям, тому всі заслуговують на подяку.

За умовами конкурсу визначили таких переможців: студентку факультету історії, психології та педагогіки Вікторію Галин, студентку факультету української та іноземної філології Ірину Липак, студента факультету історії, психології та педагогіки Василя Ростоцького.

У номінації «Студент-спортсмен» переможцями стали студенти факультету здоров’я людини та природничих наук Остап Павляк, який є чемпіоном світу з кікбоксингу, Святослав Гасюк, Іван Богданик. «Хороші результати у спортсменів, бо вони брали участь у багатьох змаганнях і журі було складно визначитися», – повідомила завідувачка кафедри теорії, методики фізичного виховання і спорту Світлана Гарасименко.

Переможцями у номінації «Студент-медійник» стали студентки факультету української та іноземної філології Вікторія Бура й Анна Світлозарова, студентка факультету історії, психології та педагогіки Ольга Клиса. Про це повідомив начальник відділу інформаційної діяльності та молодіжної політики Володимир Думич.

Переможців у номінації «Студент-митець» озвучив доцент кафедри вокально-хорового, хореографічного й образотворчого мистецтва  Петро Фриз. Ними стали: третє місце посіли Катерина Дьолог, Ростилав Чворсюк та Вікторія Бура, друге – Олена Савка та Лідія Сеньків, перше – Аліна Монастирська.

Фото з церемонії нагородження:

Джерело