Володимир Зеленський про винищувачі для України: Найближчим часом ви почуєте важливі рішення

У межах візиту до Великої Британії Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Прем’єр-міністром Сполученого Королівства Ріші Сунаком.

Як повідомили в Офісі Президента, на сьогоднішній зустрічі основну увагу було зосереджено на питаннях оборонної підтримки України.

Володимир Зеленський подякував за значний пакет підтримки, який підготувала Велика Британія для нашої країни, і зауважив, що це допоможе зберегти життя наших людей.

Глава Української держави розповів, що сьогодні, під час переговорів, ішлося про питання надання Україні винищувачів.

«Це дуже важлива тема для нас, тому що ми не можемо контролювати небо… Ми — партнери, і Ріші знає всі деталі того, що відбувається на фронті. Ми хочемо створити коаліцію винищувачів. Ми говорили про це. Я надзвичайно позитивно налаштований. І, думаю, найближчим часом ви почуєте про важливі рішення. Але спершу ми маємо трохи попрацювати», — сказав Президент України.

За словами Ріші Сунака, його країна й далі надаватиме українському народові підтримку, що необхідна для захисту від агресії.

Він також зазначив, що Велика Британія готова відіграти активну й одну з ключових ролей у створенні авіаційної коаліції. Прем’єр-міністр зауважив, що це питання стосується не лише надання літаків, а й тренування льотчиків, відповідного матеріально-технічного забезпечення.

Джерело