Випускниками цьогорічної Школи експортера «рівень BASIC» стали майже чотири десятки підприємців з різних областей

Школа Експортера (5)

Навчання складалось з 6 модульних теоретичних та практичних занять.

Цьогорічна Школа експортера «рівень BASIC» тривала з 6 по 17 листопада. Провели 6 модульних теоретичних та практичних занять. Розглянули такі теми:

— розробка експортної стратегії;

— готовність компанії до експорту;

— пошук та аналіз ринку для експансії;

— LinkedIn — інструмент залучення В2В клієнтів;

— надійність майбутнього контрагента;

— ціноутворення при експорті;

— валютне обслуговування у банку для експортерів: правила та можливості.

«Успішно здали підсумкове тестування та завершили рівень BASIC 36 представників бізнесу не лише Львівщини, але й інших областей України. Вітаю наших експортерів-початківців з успішним завершенням рівня BASIC. Переконаний, що здобуті знання та практичні навички стануть у нагоді на експортному шляху. Ну і звісно, чекаємо на наступний рік вже у Школі експортера — рівень PRO, для вдосконалення набутих знань та навичок», — зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.

Загалом у цьогорічній Школі експортера  «рівень BASIC та PRO» беруть участь понад 100 підприємств не лише з Львівської, але і Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Київської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської, Чернівецької, Чернігівської та Рівненської областей. Навчання складається з 14 інтенсивних тренінгів, які включають теоретичні та практичні завдання від 15 професійних лекторів.

Освітню програму «Школа експортера» розробив департамент економічної політики  співпраці з Львівською торгово-промисловою палат

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації