Винесли на руках: на Дрогобиччині розшукали чоловіка, який 3 дні пробув у лісі —

Дрогобицький район Новини  Винесли на руках: на Дрогобиччині розшукали чоловіка, який 3 дні пробув у лісі новини Дрогобицького району, Новини Дрогобиччини

До поліції надійшло повідомлення від мешканця одного з сіл Дрогобицького району про те, що його брат, 45-річний місцевий житель, три дні тому пішов у ліс та не повернувся.Для розшуку зниклого були негайно задіяні співробітники Дрогобицького районного відділу поліції та рятувальники, які день за днем прочісували багатокілометрові лісові масиви, до них також долучилися небайдужі громадяни.

15 листопада чоловіка виявили у лісі неподалік села Брониця, що за 5 кілометрів від місця проживання. Про це повідомили в Поліції Львівської області.

Як встановили правоохоронці, чоловік має хворобу ніг, він не міг рухатися та самостійно дістатися дому. Поліцейські разом з рятувальниками понад пів кілометра пронесли розшуканого на руках до підводи, якою відвезли його до дороги, де передали медикам.

Зараз чоловік перебуває у лікарні, його життю ніщо не загрожує.

Поліцейські вкотре нагадують: збираючись до лісу, заздалегідь складайте маршрут, майже заряджені засоби зв’язку та мобільний зарядний пристрій, попереджайте рідних та близьких про свої плани та орієнтовне місце

Джерело