Викриття століття: 13 сімей, які таємно правлять світом

Нашим світом правлять могутні родини ілюмінатів. Вони таємно контролюють уряду, ЗМІ, фінансові корпорації і правлять нами з тіні. Всього існує 13 могутніх сімей, в руках яких знаходиться необмежена влада, передає Ukr.Media.

Тіньові сили стоять за створенням «Нового Світового Порядку» і поступово реалізовують свій план по встановленню повного контролю над людством і ресурсами нашої планети.

Експерти називають цей план «Тоталітаризмом навшпиньки», оскільки вони поступово, крок за кроком, закручують гайки і дотягуються своїми щупальцями до наших кишень та умів.

На вершині цієї секретної організації стоїть «Рада 13». Це елітний клуб наймогутніших родин планети, які вирішують наші долі.

Розумні люди поступово починають розуміти, що всього 1% людей контролює 99% ресурсів. Влада знаходиться в руках цих тринадцяти, однак можливості подати заявку на вступ до їх числа немає. Вони вважають себе нащадками древніх богів, королями Землі.

Ось список цих сімей: Ротшильд (Байєр або Бауер), Брюс, Кавендіш (Кеннеді), Медечи, Ганновер, Габсбург, Крупп, Плантагенетів, Рокфеллер, Романів, Сінклер (Сент-Клери), Варбург (дель Бланко), Віндзор (Саксен-Кобург-Готе).

Можливо, це далеко не повний список, але саме ці династії є ключовими у вирішенні долі світу. Найвпливовіша — династія Ротшильдів. Їх багатство знаходиться на рівні 500 трильйонів доларів! Це більше, ніж бюджет будь-якої з існуючих країн.

Сім'ї здійснюють свій вплив за допомогою мережі підконтрольних їм особисто організацій.

Серед них:

Лондонський Сіті — фінансовий центр, не є частиною великої Британії;

Федеральна резервна система США — приватний банк, не є частиною США;

Ватикан — ідеологічний центр, не є частиною Італії;

Вашингтон — військовий, стратегічний і політичний центр прийняття рішень, не є частиною США.

Промивка мізків

Існуюча система освіти спрямована на вирощування бездумних рабів, які будуть покірно працювати, виконувати накази та збагачувати ту саму еліту. Школи та інститути не вчать думати, вони змушують запам'ятовувати, не аналізуючи інформацію і підкорятися існуючому порядку.

Якщо задуматися, то проблема криється набагато глибше. Тупе населення створюється шляхом всебічної обробки з боку освітніх та релігійних установ, ЗМІ та фінансової системи.

Люди стають безвольними рабами, сліпо вірять в те, що їм говорять і покірно виконують віддані їм накази.

Валютні раби

Кожен день ми працюємо мінімум 8 годин. Це необхідно для заробітку грошей, які ми витрачаємо на їжу, проїзд та сумнівні покупки та розваги, які ми не обираємо. Вибирають за нас, формуючи наші смаки і бажання рекламою на ТБ, в Інтернеті журналах і газетах, на білбордах вулиці.

Їм потрібні покірні роботи, які будуть працювати, не ставлячи зайвих питань. Але, чи хочеш так жити?

Як бути?

Щоб звільнитися від пут світової еліти потрібно користуватися різноманітними джерелами інформації. Аналізувати і порівнювати різні версії того, що відбувається, шукати інформацію в Інтернеті, а не дивитися телевізор і читати газети.

Перестати слідувати модним трендам і витрачати гроші на непотрібні покупки і сумнівний відпочинок. Читати книги замість перегляду відеороликів і реклами, займатися спортом замість приміщення акловечеринок з друзями.

З часом доведеться відмовитися від грошей. Існуюча система побудована на те, щоб вони заробляли, а бідніли ми. Якщо її не поламати, нічого не вийде добитися.

Думай, аналізуй, зіставляй і не вір всьому, що чуєш. 

Джерело